מידע למבקר 9845*

על התערוכה

מתחם עיצוב תעשייתי בשיתוף משרד הכלכלה – לפרטים נוספים לחץ כאן.

 

תערוכת פלסטו ישפאק יצאה לדרך! התערוכה תתקיים בין התאריכים 07-09/06/2016, ביתן 2 החדש.

תערוכת פלסטו ישפאק, התערוכה הבינלאומית לענף הפלסטיק, הגומי, האריזה והמחזור.
התערוכה מתקיימת אחת לשלוש שנים ומיועדת לקהל מקצועי בלבד.
התערוכה הגדולה והמקיפה בישראל חושפת את החידושים העדכניים בתעשיית הפלסטיקה, הגומי והאריזה הארצית והעולמית. התערוכה מזמנת אליה את העוסקים בתחום בארץ ובחו"ל- במטרה לחזות בהישגיה של תעשיית פלסטיקה, גומי ואריזה בישראל.
תעשייה זו מובילה במזרח התיכון והתערוכה מאפשרת להתעדכן בחידושים האחרונה בענף ולקשור קשרי מסחר מקומיים ובינלאומיים. תעשיית הפלסטיקה והגומי הישראלית הינה מהתעשיות הצומחות ביותר במשק עם קצב גידול שנתי ממוצע גבוה.

 

map_plasto

 

לקטלוג התערוכה – לחץ כאן.

הפעם ולראשונה מזה 40 שנים בהם מתקיימת התערוכה, החליט מרכז הירידים להעמיד בקדמת במת התערוכה את תחום המחזור בישראל, וזאת לאור המגמות העולמיות בתחום הקיימות והשמירה על איכות הסביבה.

כידוע, בשנים האחרונות מתחזקת מגמה עולמית של מעבר לייצור ידידותי, מחזור ושימוש בחומרים אשר אינם מזיקים לסביבה.

צמצום כמויות הפסולת בעולם התעשייתי הינו אתגר מרכזי הניצב כיום בפני התעשייה בישראל והתערוכה תפעל להנגשת פתרונות למגזר העסקי של שימוש נכון בפסולת, הפרדת פסולת וצמצום הטמנת פסולת ופגיעה בסביבה. אלה יביאו (כמקווה) הן לצמצום הפגיעה באיכות הסביבה והן לתועלת כלכלית לתעשייה כולה.

לצד התערוכה מתקיימים כנסים בשיתוף התאחדות התעשיינים, איגוד יצרני הפלסטיקה והגומי בישראל, מכון הייצוא ומכון האריזה והעיצוב הישראלי.

מי הם המבקרים בתערוכת פלסטו ישפאק?
קהל היעד של התערוכה הינו קהל מקצועי מכל רשת הדרגים בתעשיות המזון, הפרמצבטיקה, הקוסמטיקה, הטקסטיל, בנייה ותעשייה, המחשוב, הרכב ועוד רבים.

תעשיית הפלסטיקה בישראל
תעשיית הפלסטיקה בישראל נחשבת לתעשייה עתירת ידע : ההי-טק של התעשייה המסורתית, לאור כל הפיתוחים והחידושים בתעשייה זו.
התערוכה מאפשרת למבקרים להתוודע לתעשייה הישראלית כחול לבן ובכך לצמצמם במידה רבה את היבוא
במרבית התחומים בחיינו אנו משתמשים במוצרים המכילים חומרי פלסטיק או גומי בצורה כלשהי. במהלך התערוכה המבקרים לומדים כיצד מוצרי הפלסטיק כלולים בכל ענפי התעשייה ותחומי החיים, במוצרים פשוטים וגם במוצרים מורכבים. יריעות, לוחות וצנרת המשמשים לענף הבנייה, התשתית והחקלאות ומוצרים מתוחכמים כחלקים של ציוד רפואי, אריזות גמישות חכמות וחלקי רכב ותעופה.
בתערוכה ניתן לגלות את החידושים הטכנולוגיים האחרונים בתעשיית הפלסטיק, חומרי גלם המותאמים לטרנדים העולמיים החדשים ושימושים חדשים בתחום המיחזור.
בשנים האחרונות מתחזקת מגמה עולמית של דגש מיוחד על מעבר לייצור ידידותי לסביבה, מיחזור וחומרים אשר אינם מזיקים לכדור הארץ, גם אלו מוצגים בתערוכה.
הפלסטיק כחומר גלם
הפלסטיק כחומר גלם רב שימושי- מחליף בכל העולם חומרים אחרים כגון: עץ, נייר, קרטון, מתכת ועוד, מכאן הגידול הגבוה שנובע מחדירה למוצרים חדשים כל הזמן.
ביו – פולימרים
חומר הגלם הפלסטי מופק בדרך כלל מהנפט. הביו פולימר הינו חומר גלם פלסטי שמופק מהצומח כמו: תירס או סויה , והיתרון הגדול של החומר הינו ביכולתו לחזור כפסולת לצורתו האורגנית המקורית. כיום ניתן לייצר שקיות לקניות מחומר זה, או אריזות למוצרי מזון שונים, או מוצרי חקלאות כגון יריעות לחממות. בתום השימוש, מוצרים אלה יתפרקו באדמה לחומרים ולא יגרמו לנזק סביבתי.

קנייה של מוצר ישראלי תורמת לכלכלה ולחברה הישראלית
מחקרים מוכיחים כי העדפה ברכישת מוצרים ישראליים ומעבר מייבוא לייצוא מקומי, משפיעה באופן ישיר ומיידי על עוצמת המשק הישראלי, יכולה לייצר אלפי מקומות עבודה לאלפי בתי אב בישראל, ומטפחת את עמדתה של ישראל כמדינה עצמאית וחזקה , מקטינה את התלות בגורמי חוץ ושומרת על איכות הסביבה. ענף הפלסטיק והגומי כולל בתוכו כ- 500 יצרנים ישראלים ומועסקים בו 23,700 עובדים!

תערוכת פלסטו ישפאק מהווה הזדמנות נהדרת לחשיפת החידושים בתחום, בפני קניינים, מציגים, יצרנים ומבקרים מישראל ומהעולם.

נשמח לראותכם בתערוכת פלסטו ישפאק הקרובה !

לפרטים נוספים והרשמה:
ניתי סימוני
03-6404410 ; 054-7778129
niti@fairs.co.il

קבלת מידע ממרכז הירידים

לקבלת מידע ממרכז הירידים מלאו את הטופס הבא. יש למלא את כל השדות.