מידע למבקר 9845*

מתחם האפשרויות הבלתי מוגבלות

מיליוני מבקרים, מאות תערוכות ואירועים, סטנדרט אחד

ראשיתו של אקספו תל אביב, בשנות העשרים של המאה העשרים, עוד בטרם הוקמה מדינת ישראל. בשנת 1933 נערך טקס הנחת אבן הפינה למבני הקבע של "יריד המזרח", ולאחר הקמת המדינה נבנה אקספו תל אביב במיקומו הנוכחי בשדרות רוקח.
מאז ועד היום לוגו החברה, "גמל מעופף", המשיך ללוות את פרסומי החברה והינו סמל המרכז. הגמל, סמל המזרח המתנהל בעצלתיים, מצליח בגרסתו זו לפרוש כנפיו בכוח דמיונו ולהמריא לגבהים חדשים. בכך הוא מבטא את רוח החדשנות, היוזמה, ההתמדה והמעוף הנושבת מאז ומתמיד באקספו תל אביב כמתחם התרבות והעסקים של ישראל.
מתחם אקספו ממוקם בעיר תל אביב, בירת המסחר והתרבות של ישראל וכולל בתוכו מרחבים של דשא ירוק וגינות נוי מטופחות, היוצרים יחד פינה קסומה של טבע בלב המטרופולין.

להבטחת חווית האירוח של כלל לקוחותינו, והמבקרים במרכז הירידים, אנו מקפידים בכל רגע ובכל שלב על שרות לקוחות איכותי ויעיל והתנהלות מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.
אקספו תל אביב פועל רבות על מנת להקל את הנגישות למתחם לבעלי מוגבלויות ואף זכה על כך ב"אות נגישות ישראל".
המתחם כולו הוגדר כמתחם ירוק שבו כל תהליכי הבניה והפיתוח נעשים בהתאם לתקני איכות הסביבה, תוך שמירה על סביבה ירוקה והטמעת אלמנטים של בניה ירוקה.

מתחם האפשרויות הבלתי מוגבלות

אקספו תל אביב ערוך לספק את המענה הטוב ביותר לכל אתגר, פרטי או עסקי, בכל סדר גודל, באמצעות גמישות, חדשנות ושירותיות ללא גבול.

חוויה ייחודית

גודלו של המתחם וההיצע המגוון של הביתנים והשטחים, מאפשרים ללקוחותינו ליצור חוויה ייחודית וחד פעמית המותאמת לדרישות הלקוח, ויחד עם זאת להבטיח למשתתפים תחושת פרטיות מלאה.

אינסוף אפשרויות

גמישות תפעולית ותכנון יצירתי מאפשרים קיום אירועים יוצאי דופן ותכנון אירועים מורכבים הדורשים מפרט מיוחד. מגוון האולמות, המבואות הנרחבות, שטחי הדשא הירוקים ואפשרויות שילוב בין פנים לחוץ הם שהופכים את אקספו תל אביב למתחם האפשרויות הבלתי מוגבלות.

נגישות יוצאת דופן

אקספו תל אביב מציע נגישות תחבורתית אופטימאלית, הודות למיקומו המרכזי והקרבה לתחנת הרכבת, נתיבי איילון והתחבורה הציבורית הממוקמת בסמוך.

תצוגה לכל צורך במתחם

שטחי תצוגה מקורים בגודל של כ- 25,000 מ"ר המחולקים בין 8 ביתנים בסדרי גודל שונים. לצידם, קיימים כ-20,000 מ"ר נוספים של שטחי תצוגה פתוחה המתקיימת בצמוד לביתנים על גבי מדשאות מטופחות.

שפע של חניה

אקספו תל אביב נגיש למבקרים ומציע כ-2,200 מקומות חניה בשטח המרכז, כולל חניון היכל הספורט וחניון הרכבת.
כ-2,000 מקומות חניה נוספים עומדים לרשות המבקרים בחניון גני יהושע הסמוך למתחם.

עם הגב לים, עם הפנים קדימה

חזון המרכז לעשור השני של האלף השלישי מגשים את תכנית בניין עיר המאפשרת בנייה של כ- 300,000 מ"ר עבור הקמתם של מרכז תצוגות קבע, ביתנים חדשים, מרכז כנסים ואירועים בינלאומי, בית מלון עסקי, קריית תקשורת וקריה תפעולית תוך שילוב מתחמי פנאי ובילוי (מסעדות ובתי קפה) ועוד.
במחצית השנייה של 2010 החל פרויקט בנייתו של ביתן 2, פרויקט מורכב ורחב היקף בהשקעה של כ- 350 מיליון ש"ח.
השקת ביתן 2 בתחילת שנת 2015 הביאה עמה בשורה חדשה לעולם האירועים עם הצגת מגוון אפשרויות שטרם נראו בישראל הן מבחינת הפונקציות התפעוליות שהוא מציע והן מבחינת הוורסטיליות. ההשראה לתכנון הביתן והסטנדרטים הבלתי מתפשרים בהם הוא עומד מתכתבים עם מרכזי הירידים הידועים והעמוסים ביותר בעולם ומעמיד את אקספו תל אביב כמתחם הגדול והיחידי מסוגו במזרח התיכון המציע את הסטנדרטים המתקדמים בעולם.
במקביל לתהליכי הבינוי המשמעותיים ולהשקעות הנרחבות בתשתיות, אקספו תל אביב משלים את הפיכתו למרכז פנאי ובילוי באמצעות בניית מתחם מסעדות ובתי קפה בחזית רחבת הכניסה, בשדרות רוקח ופרויקטים עתידיים נוספים.

קבלת מידע מאקספו תל אביב

לקבלת מידע מאקספו תל אביב מלאו את הטופס הבא. יש למלא את כל השדות.