מידע למבקר 9845*

אירועים עסקיים

אירועים עסקיים במרכז הירידים תל אביב

אצלנו באקספו תל אביב מתקיימים אירועים עסקיים של גופים ציבוריים וחברות מסחריות מהמובילות במשק, כנסים והרצאות, השקות, אירועי קידום מכירות, אירועי חברה ועוד.

בואו לקיים אצלנו את כנס הלקוחות המדובר, ההשקה הנוצצת של השנה או האירוע המפנק לעובדי החברה. במרכז הירידים 9 ביתנים בגדלים שונים, מוקפים בצמחייה ירוקה ובאווירה נינוחה ומתאימים לכל האירועים העסקיים, מכל הסוגים.

אקספו תל אביב יספק לכם את המרחב הנדרש ויאפשר לכם להציע את הנוחות ובעיקר את האווירה ההכרחית לאירועים עסקיים בלתי נשכחים. באקספו תל אביב תמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים לאירוע העסקי הבא שלכם – נגישות, מודולריות וגם עיצוב ואווירה מרשימים שיהפכו את האירוע שלכם לכזה שכולם ידברו עליו.

הפקת אירועים עסקיים של החברות הגדולות במשק!

אירוע מאזן שנתי בנק לאומי, יום הסוכרת הבינלאומי, אירוע 50 שנה לחוגלה, אירוע עובדים ארנסט אנד יאנג, אירועי עובדים של תעשייה אווירית, אירוע לבוגרי בל"ל, אירוע לקוחות גוגל, ביוטי סיטי סופר פארם, אירוע השקה של windows 8 חב' מיקרוסופט, אירוע השקה של מאן משאיות, אירוע 50 שנה למוטורולה, השקת לוגו חדש של דפי זהב, אירוע לג'יימס ריצ'רדסון, אירועי מאזן שנתי בנק דיסקונט, ועידת ישראל אדריכלות ועיצוב, אירוע 30 שנה לאלעד מערכות, אירוע 100 שנה של שירותי בריאות כללית, אירוע השקה סמסונג, ועוד…

הצטרפו גם אתם לאלפי לקוחות מרוצים שערכו את האירועים העסקיים שלהם אצלנו!

קבלת מידע מאקספו תל אביב

לקבלת מידע מאקספו תל אביב מלאו את הטופס הבא. יש למלא את כל השדות.