מידע למבקר 9845*

פרוייקטים עתידיים

בשטח אקספו תל אביב חלה תכנית בניין עיר המאפשרת בנייה של כ- 150,000 מ"ר עבור הקמתם של מרכז תצוגות קבע, ביתנים חדשים, מרכז כנסים ואירועים בינלאומי, בית מלון עסקי, קריית תקשורת וקריה תפעולית וכן מתחמי פנאי ובילוי (מסעדות ובתי קפה).

במקביל לתהליכי הבינוי המשמעותיים במסגרת פרויקט ביתן 2, אשר בנייתו הסתיימה בתחילת 2015, אקספו תל אביב פועל להקמתו של מתחם בילוי ופנאי בכניסה לשטח המתחם מכיוון שדרות רוקח (מול גני יהושע) בשטח של קרוב ל- 5,000 מ"ר ובעלות מוערכת של כ- 32 מיליון ש"ח.

המתחם ימוקם בסופו של שביל האופניים החדש בשדרת רוקח ויהיה נגיש הן מכיוון אקספו תל אביב והן מכיוון שדרות רוקח וגני יהושע. המתחם ישמש כמתחם אטרקטיבי של בילוי ופנאי עבור תושבי תל אביב והמבקרים הרבים של אקספו וגני יהושע, ויכלול תמהיל איכותי של מסעדות, בתי קפה וחנויות מסחריות.

בנוסף, אקספו תל אביב פועל להקמתו של מלון עסקים, אשר יוקם על דרך של מכרז BOT, על פני שטח של כ- 20,000 מ"ר ואשר יכלול כ- 400 חדרים. בצמידות למלון יבנה מרכז מסחרי קטן בשטח של כ- 4,000 מ"ר אשר יכלול שתי קומות של חנויות, מסעדות ובתי עסק שונים.

ייחודו של המלון יהא בקרבתו לפעילות הענפה המתקיימת באקספו תל אביב, לפארק הירקון ולחוף הים והנמל הסמוכים, הכל באופן שיהפוך את המלון ליעד אטרקטיבי ביותר עבור מיליוני המבקרים במתחם ומגוון התיירים מהארץ ומהעולם הבאים לבקר ולטייל בעיר תל אביב.

מימוש הפרויקטים העתידיים יפיחו רוח רעננה של התחדשות באזור כולו ויגשימו את חזונו של אקספו תל אביב בקידומו לשורה הראשונה של מרכזי הכנסים בעולם והעמדתו בחזית עולם התערוכות, הכנסים והאירועים.

 

קבלת מידע מאקספו תל אביב

לקבלת מידע מאקספו תל אביב מלאו את הטופס הבא. יש למלא את כל השדות.